• 0 264 295 62 08
  • info@msbt.com.tr

ORESS

3D Online Gayrimenkul Satış Sistemi

3D Online Gayrimenkul Satış Sistemi; Bilgisayar ortamında kullanıcının, klavye, fare ya da joystik yardımıyla içerisinde istediği gibi hareket edebildiği, mekanı istediği şekilde yakından inceleyip gezebildiği interaktif bir yapıdır. Öncelikli olarak müşteriniz mekan hakkında çok daha doyurucu bir bilgiye ulaşmış oluyor. İsterse duvar renklerini, zemin döşemesini, fayansların desenini vs değiştirerek farklı alternatifleri görme şansına sahip olabiliyor. Ayrıca mesela 30. kattaki kuzeye bakan dairenin balkonunun manzarası nasıl diye merak etse bunu öğrenme lüksüne sahip. Daha plan aşamasındaki bir dairenin manzarasını gösterebilmek size çok büyük artılar sağlayacaktır.

 

3D sanal maket nedir?

Bilgisayar ortamında kullanıcının, klavye, fare ya da joystik yardımıyla içerisinde istediği gibi hareket edebildiği, mekanı istediği şekilde yakından inceleyip gezebildiği interaktif bir yapıdır.

Öncelikli olarak müşteriniz mekan hakkında çok daha doyurucu bir bilgiye ulaşmış oluyor. İsterse duvar renklerini, zemin döşemesini, fayansların desenini vs değiştirerek farklı alternatifleri görme şansına sahip olabiliyor. Ayrıca mesela 30. kattaki kuzeye bakan dairenin balkonunun manzarası nasıl diye merak etse bunu öğrenme lüksüne sahip. Daha plan aşamasındaki bir  dairenin manzarasını gösterebilmek size çok büyük artılar sağlayacaktır.

İnşaat & Mimari

Henüz inşa edilmemiş mekanları sunmanın en iyi yolu sanal maket teknolojilerinden geçiyor. İnşa edilecek mekanı müşterinize gerçek zamanlı olarak 3D ortamda interaktivite içinde sunmak pazarlamada sizi bir adım öne geçirecektir. Sadece inşa edilmeyen mekanları değil, inşası devam eden veya biten mekanları da bu yolla sunabilirsiniz. Almanya’daki bir kişi web sitesinden uygulamayı indirip, İstanbul’daki daireyi 3D olarak gezebilir. 

Kültürel Miras

Geçmişte muhteşem yapılarıyla göz kamaştıran şehir zamanın öğütücü çarkları arasında yüzyıllar içerisinde harabeye dönüşebiliyor. Bize kalan ise yıkık mekanlar içerisinde hayalgücümüzü kullanarak şehrin eski ihtişamını hayal edebilmek. Ama sanal maket ile artık tarihi mekanlar sanal alemde hayat buluyor. Tarihi belgelerden ve akademisyenlerden yararlanarak eski tarihi şehirleri ve yapıları yeniden canlandırıyoruz.